همکاری مشترک تگتاپ و ایرسا
   تگتاپ | شرکت توسعه گردشگری تمدن آزاد پارس در سال 1394 با سهام 100 درصد دانشگاه آزاد اسلامی تأسیس شد. در راستای اهداف توسعه ای شرکت، از مرداد 1399 و پس از انعقاد قرارداد با سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، وظیفه تأمین بلیط مأموریت پرسنل خدوم سازمان مرکزی دانشگاه، به تگتاپ واگذار شد و با پیگیری و جدیت در این امر و در گام بعدی، تأمین بلیط مأموریت ها و ارائه خدمات گردشگری، رفاهی و اقامتی به خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور، شامل اعضای محترم هیئت علمی و حق التدریس، پرسنل گرامی و دانشجویان عزیز به همراه خانواده های آنها نیز، به تگتاپ سپرده خواهد شد.

 

   ایرسا با رویکردی نوین در راستای ایجاد ارزش و فرصت‌های جدید، با ارائه مجموعه‌ای از راه‌حل‌های مبتنی بر فناوری‌های نوین و تجارت الکترونیک، جهت پاسخ گویی به نیازهای پاسخ داده نشده بازار گردشگری ایران در سال 1391 شکل گرفت. هم‌اکنون ایرسا به عنوان تنها شریک تجاری شرکت بین المللی iati در بازار ایران، با استفاده از به روزترین فناوری‌ها در عرصه تجارت الکترونیک، مشغول همکاری با بهترین‌های صنعت گردشگری و هواپیمایی در بازارهای داخلی و خارجی جهت ارائه خدمات سفر در حوزه بنگاه به بنگاه (B2B) و به صورت کاملا آنلاین به آژانس‌های هواپیمایی سراسر ایران می باشد.

 

   پیشرفت های مدام و تعهد دو مجموعه به نوآوری در ارائه خدمات، در کنار تجربه مجموعه کارکنان، به مثابه ثروتی اندوخته و استفاده از راهکارهای مبتنی بر فناوری جدید، ایرسا را به شریکی قابل اطمینان در حوزه فعالیت های گردشگری برای تگتاپ مبدل ساخته است.